Pomáháme hospitality projektům růst

Logo symbol
Kdo jsme

Grand Hospitality je výzvou k akci, motorem změny, kterou chceme ve světě služeb a zábavy sami vidět.

Jsme poháněni neklidem a zvídavostí s vizionářskými cíli a tvůrčí zkušeností - spolu s našimi partnery sdílíme vášeň pro společný pokrok právě ve Vašem projektu.

Ať už k nám přijdete vyřešit konkrétní problém nebo prozkoumat možnosti svého projektu, vždy využijeme naše zkušenosti a znalosti v celé škále tak, aby výsledek dělal radost nejen Vám, ale i nám.

Grand v číslech

4
vlastní projekty
20+
let zkušeností
16
realizovaných projektů
9
vytvořených značek

Odvětví hospitality je o zážitcích

Každý hospitality projekt má jeden účel. Vytvořit pozitivní zážitek všem zúčastněným. Jen tak lze dosáhnout dlouhodobé ekonomické efektivity a udržitelnosti.

Symbol White
V co věříme
Martin Komárek Image
Logo symbol
O zakladateli

Po mnoha letech praxe v oboru na různých pozicích od operativní až po exekutivní role se Martin rozhodl své zkušenosti s přípravou a řízením hospitality projektů uplatňovat komplexně a založil vlastní firmu Grand Hospitality. Postupně vybudoval jeho jednotlivé části, které se věnují takovým oblastem oboru hospitality, kde je schopen maximálně uplatnit své zkušenosti, znalosti a dále rozvíjet i sám sebe. ,,Je to nikdy nekončící cesta, která je vlastně i cílem.”

Martin Komárek
zakladatel Grand Hospitality
Logo symbol
Naše hodnoty
01

Dlouhodobá spolupráce

Snažíme se navázat dlouhodobý a upřímný vztah s klienty, které baví realizovat unikátní projekty.

02

Otevřenost, upřímnost

Naše názory a rady prezentujeme otevřeně a upřímně, naším zájmem není pochlebování investorovi, nýbrž efektivita projektu. Umíme i kritizovat, ale vždy konstruktivně!

03

Kreativita

Novými nápady a inovacemi posouváme obor hospitality k vyššímu standardu kvality jak z finanční, tak estetické stránky.

04

Finanční výkonnost

Zakládáme si na exceletní finanční výkonnosti každého projektu.

Každý projekt
má svůj příběh

Projekty
Kliknutím na tlačítko "Přijmout" souhlasíte s ukládáním souborů cookie do vašeho zařízení za účelem zlepšení navigace na webu, analýzy používání webu a pomoci při našich marketingových aktivitách. Další informace naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.